Basında Zorlu

Zorlu’nun yıldızları sahnede

Samsun’un eğim markası Özel  Zorlu Koleji,  düzenlediği “Zorlu’nun Yıldızları Sahnede” programı ile muhteşem bir geceye imza attı

…………………………………

Özel Zorlu Koleji, 2019-2020 eğitim öğretiminin ilk dönemini, birbirinden yetenekli öğrencilerin hünerlerini sergilediği, “Zorlu’nun Yıldızları Sahnede” programı ile kutladı. Bu yıl 3.’sü düzenlenen ve  yoğun katılımla gerçekleşen programda,  birbirinden özel 21 gösteri sergileyen öğrenciler, adeta büyüledi.

SAMSUN EĞİTİMİNE KATKI SUNUYORUZ

Programda konuşma yapan Zorlu Eğitim Kurumları Kurucusu Ergin Zorlu, “Zorlu Eğitim Kurumları olarak, 2009 yılından bu yana güzide şehrimiz, Samsun’umuzun eğitim ve öğretimine katkı sunuyoruz. 27 yıldır Samsunlu ve Samsun sevdalısı kimliğimizle, Bakanlığımıza bağlı okullarımızla başarı, gurur ve onurla sürdürdüğüm öğretmen ve eğitim yöneticiliği tecrübem ve sosyal kazanımları, bir eğitim gönüllüsü olarak şahsım nezdinde ekip arkadaşlarımla paylaşmaya ve çözüm ortağı olmaya gayret göstermekteyim. Öğrencilerimizi akademik bilgi ve beceriye sahip, özgüveni gelişmiş, sosyal yaşam becerileri güçlü, yabancı dili iyi ve teknolojiyi kullanabilen, Atatürk ilkelerine bağlı, akılcı, çağdaş, entelektüel, ülkesine, ailesine ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştirmek önceliğimizdir” dedi.

EMEK DOLU GECE

“Zorlu’nun Yetenekleri Yarışıyor” programının büyük bir emeğin ürünü olduğunu söyleyen Zorlu, “Amacımız, ekip bütünlüğü içinde bütün öğrencilerimizin sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktır. Her bir öğrencimiz bizler ve sizler için birincidir. Okulumuzdaki idare, öğretmen ve öğrencilerimiz, etkinliklerimizde ekip ruhu içinde büyük emek vererek görev almışlardır. Şu hiçbir zaman unutulmamalı ki; akademik becerimizi sunacak sosyal bir beceriye sahip olamazsak eğitim sürecimiz hep eksik kalacaktır. Bizler, çocuklarımıza ve siz değerli velilerimize sadece okul olmak istemiyoruz. Yaşamımızın her parçasında ailemizin bir parçası olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 ZORLU’NUN YETENEKLERİ BÜYÜLEDİ

Samsunlu ünlü şarkıcı Ümit Kurşun’un şarkıları ile eşlik ettiği muhteşem gecede; koro, enstrüman dinletisi, duygu yüklü Türkçe ve İngilizce şiir gösterileri, Almanca meslekler tanıtımı, Karadeniz müzikleri ile harmanlanan step dans gösterisi, modern ve hip-hop dans gösterileri, 90’lar klip canlandırma, salsa, jimnastik gösterisi, küp bozma oyunu ve eğlenceli skeçler yer aldı. Birbirinden özel gösterilere yer verilen  programda, Samsunspor unutulmadı. Gecede, 20 Ocak 1989 yılında elim kaza sonucu hayatlarını kaybeden futbol şehitleri  de anıldı.

COŞKU DORUKLARA ULAŞTI

21 ayrı çalışmanın yer aldığı programın final gösterisinde, coşku doruklara ulaştı. Kapanış programında  tüm öğrenci ve öğretmenler, “Yiğidim Aslanım Burada Yatıyor” ve “10. Yıl Marşı’nı hep birlikte seslendirdi. Bu coşku dolu anlara izleyiciler, Türk Bayrağı sallayıp  alkış tutarak eşlik etti.

Diğer Fotoğraflar

Diğer Haberler