Zorlu Eğitim Kurumları Eğitime Hazır

Zorlu Eğitim Kurumları Eğitime Hazır

Zorlu Eğitim Kurumları Başkanı Ergin Zorlu eğitim öğretim faaliyetlerine başladıklarını ve bu dönemde Zorlu Eğitim Kurumları olarak tüm önlemleri aldıklarını belirtti.

ONLINE EĞİTİM

Koronavirüs ile mücadele kapsamında öğrencilere verilen eğitimi en iyi şekilde gerçekleştirdiklerini ifade eden Zorlu Eğitim Kurumları Başkanı Ergin Zorlu, "Pandemi döneminde öğrencilerimizin, uzaktan eğitim ile her zaman yanlarında olduk. Öğrencilerimizin akademik ve sosyal faaliyetlerini en iyi şekilde desteklemek için, eğitim çalışmalarına online olarak devam ettik. Tatil değil uzaktan eğitim mottosuyla öğretmenlerimizin takibi ve ailelerimizin desteğiyle, öğrencilerimizi online eğitim sürecine dahil ettik. Bu dönemin tatil olmadığını ,sadece uzaktan eğitim süreci olduğunu öğrencilerimize, kurum psikologlarımızla rehberlik yaparak, sosyal ve psikolojik olarak onları her zaman hazır tuttuk. " dedi. 

17 AĞUSTOS'TA BAŞLIYORUZ

Zorlu Eğitim Kurumları olarak 17 Ağustos'ta tüm öğrenciler ile telafi eğitimine başlayacaklarını belirten Zorlu, "Pandemi sürecinden sonra kurumlarımızda, yeni normalleşmede eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız. Bu dönemde okullarımızda gerekli tüm akademik, sosyal ve hijyen tedbirleri, teknolojiden faydalanılarak alınmıştır. Yaz tatilinin gelişiyle beraber, 19 Haziran Cuma günü kısa bir mola vereceğiz.17 Ağustos tarihinde tüm öğrencilerimiz ile telafi eğitimde yeniden buluşuyor olacağız. Çocuklarımızı telafi eğitimi ile beraber, akademik ve sosyal çalışmalarımızla, her zaman olduğu gibi Atatürkçü, bilimsel ve çağdaş uygulamalarla teknolojiden yararlanarak geleceğe hazırlayacağız. Umutla ve sağlıcakla kalın..." ifadelerini kullandı.

 

 

 

Diğer Fotoğraflar

Diğer Haberler