Sosyal Faaliyetlerde Bir Adım Öndeyiz

Sosyal Faaliyetlerde Bir Adım Öndeyiz

Öğrencilerimiz ilgi alanlarına göre istedikleri alanları seçerek cumartesi günleri kulüp faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda okulumuzda tüm sosyal kültürel sanatsal ve sportif etkinlikler okul yönetimi ve velilerin işbirliği ile okul içi ve dışı olanaklardan yararlanılarak yürütülmektedir.

Öğretim programlarının gerektirdiği akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerimizin sosyal  becerilerinin gelişmesini sağlayacak ders dışı çalışmalar öğrenci kulüp faaliyetleri  çerçevesinde öğretmenlerimizin rehberliğinde yürütülmektedir. Kulüp çalışmalarının aktif olarak sürdürülmesi öğrenimin pekiştirilmesi bakımından önemli ve gereklidir.. Eğitim programlarının içinde  verilen bu tür etkinlikler eğitimi desteklemekte öğretimi pekiştirmektedir.  Öğrencilerimiz ilgi alanlarına göre istedikleri alanları seçerek cumartesi günleri kulüp faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda okulumuzda tüm sosyal kültürel sanatsal ve sportif etkinlikler okul yönetimi ve velilerin işbirliği ile okul içi ve dışı olanaklardan yararlanılarak yürütülmektedir.

Kulüplerimiz

Basketbol

Futbol

Voleybol

Masa tenisi

Satranç

Tiyatro

Robotik ve kodlama

Bilim ve deney

Müzik

Yabancı dil

Drama

Dans

Kültür ve sanat

Görsel sanatlar

 

Başarıya Giden Yol Zorlu'dur..

Özgün Eğitim Modelimiz
Profesyonel Ekibimiz
Donanımlı Kampüsümüz

Zorlu Eğitim Kurumları olarak siz değerli öğrencilerimize en iyi imkanları sağlamak için sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Eğitim modelimizin yanında, Sosyal aktivitelerimiz ile eğitiminizi destekliyor uygulamalı eğitim sistemimiz ile kalıcı olmasını hedefliyoruz.
  • Profesyonel Kadro
  • Güven Veren
  • Değer Veren
  • Konusunda Uzman
  • Uzman Psikolog
  • Donanımlı Kampüs
  • Doğa İle İç İçe Eğitim Modeli