Başarıya Giden Yol, Zorlu'dan Geçiyor

Eğitim ve Sağlıkta Büyük Birliktelik

ATASAM Sağlık Grubu, bu yıl Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele edecek olan Zorlu Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı'nın sağlık sponsoru oldu.

Zorlu Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, 2022-2023 sezonunda Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele edecek. Zorlu lig öncesi, kentin sağlıkta markası Samsun ATASAM Sağlık Grubu takımın sağlık sponsoru oldu.

Bu anlamlı birliktelik sonrası Zorlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Kulüp Başkanı Ergin Zorlu, Başkan Yardımcısı Hüsrev Yılmaz, Genel Menajer Cantuğ Keskindemir, Baş Antrenör Hasan Yaşar, Yardımcı Antrenör Mert Gökhan Koç ve takım oyuncuları, ATASAM Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay'a ziyarette bulundu.

'HAYIRLI OLSUN'
Anlaşmanın kente ve spor camiasına hayırlı olmasını dileyen ATASAM Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, "Türk basketbolu dünyada yükselen bir değer ve biz de bu sürece katkıda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Samsun’da ve Türkiye’de birçok başarıya imza atan Zorlu Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı ile iş birliği bizim için gerçekten gurur verici. Kente katma değer katan iki değer bir araya geldi. Gönül arzu eder ki, hiçbir sporcumuzun başına bir şey gelmesin, ancak olası bir sağlık sorununda da her biri alanında uzman hekimleri, tecrübeli sağlık profesyonelleri, güçlü idari kadrolarımız ve hizmet anlayışımızla buradayız. Kulübümüze 2022-2023 sezonunda başarılar diliyoruz” dedi.

'BU BİRLİKTELİK BAŞARI YOLCULUĞUNU GÜÇLENDİRECEK'
Zorlu Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ergin Zorlu,  ATASAM Hastanesi’nin takımlarına destek vermesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Zorlu, " Eğitimde ve sağlıkta Samsun’un yerel güçlerinin bu birlikteliğinin beraberinde başarıyı getireceğine yürekten inanıyoruz. Bu bağlamda Atasam Sağlık Grubu sahibi Tuğrul Bey’e ve hastane Genel Müdürü Emel Irmak Atay Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Sezon boyunca sporcularımızın ihtiyaç duyduğu tüm sağlık hizmetlerini ATASAM Sağlık Grubu karşılayacak olup bunun dışında sosyal sorumluluk projelerinde de birlikte güzel hedeflere ulaşacağız. Tekrar  ATASAM Sağlık Grubu’na teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyoruz "ifadelerini kullandı.

Diğer Haberlerimiz

Kurumumuz ile ilgili diğer haberler.