Başarıya Giden Yol, Zorlu'dan Geçiyor

Zorlu Koleji Kadın Basket Takımı Play-offta!

KBBL'de mücadele eden Zorlu Koleji Kadın Basketbol Takımı, 2022-2023 sezonunu tamamladı. Kırmızı-Beyazlı ekip ilk sezonunda play-off hedefini yakaladı.

PLAY-OFF'LARA KATILMAYA HAK KAZANDI!
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nin (KBBL) ilk sezonunda Samsun'un yetiştirdiği sporculardan oluşan kadrosuyla mücadele eden Zorlu Koleji Kadın Basketbol Takımı, E grubunda 2. sırada yer alarak play-offlara kalmaya hak kazandı.

SEZON BAŞARILI GEÇTİ!
Başarılı geçen bir sezonu değerlendiren Zorlu Koleji Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ergin Zorlu, "Samsun'umuzun yetiştirdiği basketbolcu kızlarımızla başarılı bir sezon geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki sezonlar için yeni projelerimizi hayata geçirmek üzere çalışmalarımızı devam ettiriyoruz" dedi.

BAŞKAN ZORLU'DAN TEŞEKKÜR!
Sezon boyunca önemli destekler aldıklarını dile getiren Başkan Zorlu, "Bizlerden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir'e, Yönetim Kurulumuz'a, maçlarımıza gelerek bizleri destekleyen tüm basketbolseverlere, bizlere sponsor olarak her zaman yanımızda olan Atasam Sağlık Grubu'na, Taşocak'a, Yumoş Yatakları'na, Marin Otel'e, Özbeyoğlu Kuruyemiş'e ve Terapimet'e, Zorlu Koleji öğrenci, öğretmen ve velilerine çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

Samsun Zorlu Koleji Spor Kulübü, ilk kez katıldığı Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde play-offlara kalarak ilimizi en güzel şekilde temsil etti.

Zorlu Koleji Spor Kulübü Başkanı Ergin Zorlu, ilk kez mücadele ettikleri KBBL'de önemli bir başarı yakaladıklarını ifade ederek, yeni sezon için kolları sıvadıklarını söyledi.

Diğer Haberlerimiz

Kurumumuz ile ilgili diğer haberler.