Samsun'da Zorlu Eğitim Kurumları Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Tören İle Başladı

Samsun'un marka eğitim kurumlarından Zorlu Eğitim Kurumları 2022-2023 eğitim-öğretim dönemini düzenlenen tören ile başladı. Zorlu Eğitim kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, öğrencilere başarı diledi.

Samsun’un önde gelen özel eğitim kurumlarından Zorlu Eğitim Kurumlarının eğitimcileri ve öğrencileri, 2022-2023 eğitim ve öğretim sezonuna heyecanla başladı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen açılış programına eğitimciler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Öğretmenler ve veliler, çocukların ilk gün heyecanlarına ve sevinçlerine ortak oldu. Sırayla kürsüye çıkan eğitimciler günün anlam ve önemiyle ilgili kısa birer konuşma yaparak yeni eğitim sezonunu tebrik etti.

2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle duygu ve düşüncelerini paylaşan Zorlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, "Bugün hepimiz, yeni eğitim ve öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli ve dinamik kadromuzla akademik ve sportif başarılarımıza yenilerini eklemek için hazırız.  Bizler, akademik yeterliliklerinin yanında, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirme gayesindeyiz. Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin de üzerine çıkarma arzusu ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu hedeflerimize ulaşırken de çocuklarımızın gözlerinde gördüğümüz ışık ve öğrenme arzusu, bizim enerjimizi daha üst limitlere taşıyor. Bu vesileyle yeni eğitim yılının gerek okulumuza, gerekse tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını ve güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

Programın sonunda Zorlu Eğitim Kurumlarının eğitimcileri günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberlerimiz

Kurumumuz ile ilgili diğer haberler.