Başarıya Giden Yol, Zorlu'dan Geçiyor

Zorlu Eğitim Kurumları'nda yeni dönem heyecanı

Zorlu Eğitim Kurumları, 2022-2023 eğitim ve öğretim sezonuna, alanında uzman eğitimcileriyle ve öğrencileriyle birlikte tam kadro olarak başladı.

İnovasyon temelli kendine özgü eğitim modeliyle fark yaratan Samsun’un önde gelen özel eğitim kurumlarından Zorlu Eğitim Kurumlarının eğitimcileri ve öğrencileri, 2022-2023 eğitim ve öğretim sezonuna heyecanla başladı.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen açılış programına eğitimciler, öğrenciler ve veliler katıldı. Öğretmenler ve veliler, çocukların ilk gün heyecanlarına ve sevinçlerine ortak oldu. Sırayla kürsüye çıkan eğitimciler günün anlam ve önemiyle ilgili kısa birer konuşma yaparak yeni eğitim sezonunu tebrik etti.

'ATA'NIN İZİNDE'
2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle duygu ve düşüncelerini paylaşan Zorlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Zorlu, "Bugün hepimiz, yeni eğitim ve öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli ve dinamik kadromuzla akademik ve sportif başarılarımıza yenilerini eklemek için hazırız.  Bizler, akademik yeterliliklerinin yanında, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirme gayesindeyiz. Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin de üzerine çıkarma arzusu ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu hedeflerimize ulaşırken de çocuklarımızın gözlerinde gördüğümüz ışık ve öğrenme arzusu, bizim enerjimizi daha üst limitlere taşıyor. Bu vesileyle yeni eğitim yılının gerek okulumuza, gerekse tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını ve güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

Programın sonunda Zorlu Eğitim Kurumlarının eğitimcileri günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberlerimiz

Kurumumuz ile ilgili diğer haberler.